Hakkımızda

Çankaya gaziosmanpaşa da faaliyet gösteren anaokulumuz ve kreşimiz ;Tüm çocukların bireysel özellikleri, ilgileri, yetenekleri, gereksinimleri ve gelişim düzeyleri birbirlerinden farklılık göstermektedir.  Bireysel farklılıkları göz önüne alarak hazırlanan eğitim programımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan Okulöncesi Eğitim Programları’nı temel almakta ve çocuk merkezli olarak yürütülmektedir.

 Anaokulu egitimimizde;Doğal öğretim yaklaşımları  ile zenginleştirilen bu programda öğretmen merkezli öğretim programlarından farklı olarak çocuklar öğretim sürecinde aktif olarak yer almaktadırlar. Öğretmen çocuklara rehberlik etmekte ancak öğretim sürecine doğrudan müdahale etmemektedir.

Anaokulu ve kreş Egitim programımız, eğitim dünyasındaki tüm yenilikler izlenerek, her yıl gözden geçirilip yenilenir. Çocukların her yaşta edinmesi gereken hedef davranış ve beceriler belirlenir. Programımız bu hedeflere ulaşmak üzere gerekli tüm alt yapı hizmetleri (materyal, öğrenme durumu, etkinlik, öğretmenlere hizmet içim eğitim vb.) sağlanacak şekilde düzenlenir. Yıldız Eğitim Kurumları

Çocuklarımızı okula kaydederken aşağıdaki belgeler istenmektedir.

  • Nüfus cüzdan fotokopisi 
  • Sağlık raporu (boğaz ve gaita kültürü)
  • Aşı karnesi fotokopisi 
  • Dört fotoğraf 
  • Anne ve babanın birer fotoğrafı

Dr. Reşit Galip Cad. Hereke Sok. No:6 G.O.P. Çankaya Ankara

0 312 436 23 17
0 532 362 53 89

Copyright © 2014 Ömersan Yıldız Anaokulu. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Ajans 365 Creative Studio